NEWS ALL

Soči 2015

napsal Martin Slezar - 02.10.2015 - 13:28


Čtvrtý závod sezony VC Ruska se pojede na nádherné trati v Soči. Již tuto neděli od 20,00 hodin se utkají piloti skupiny A. Kdo bude stát na stupních vítězů ? Kdo zajede nejrychlejší kolo ? Kdo vyhraje kvalifikaci ? To jsou otázky které budou zodpovězeny v neděli večer. Nechejme se překvapit.....


Soči - Okruh v Soči je pro všechny účastníky Velké ceny Ruska formule 1 velkou neznámou. Piloti formule 1 tu šanci dostanou už tuto neděli v závodě skupiny A.

Okruh je vybudován v olympijském areálu, což z něj dělá "sourozence" tratí v Melbourne a Montrealu, které jsou také umístěny přímo v městském parku. Ruské letovisko se tak právě po dvou jmenovaných městech, Mexiku, Los Angeles a Berlínu stává šestým, které hostilo olympiádu i Grand Prix formule 1.

Autodrom v Soči měří 5 848 metrů, což z něj po Spa-Francorchamps a Silverstone dělá třetí nejdelší trať letošního kalendáře. 1,7 km okruhu přitom tvoří běžné silnice. Na trati je celkem 18 zatáček, asi nejkurióznější je zatáčka číslo čtyři opisující půlkruh podél Olympijského parku. Jezdci se budou řítit také kolem další olympijských staveb, jako jsou stadiony Balšoj a Iceberg.

Jezdci trať přirovnávají k Abú Zabí nebo Valencii, tedy dalším městským okruhům. Ovšem na rozdíl od španělského města, by se tu mělo dát lépe předjíždět, protože trať je většinou velmi široká. Výzvou bude naopak velmi úzký a zalomený vjezd do boxů.

"Je to zajímavá trať s dobrým mixem rychlých a pomalých zatáček a technickou sekcí. V monopostu formule to bude určitě velká výzva," řekl Vettel po své srpnové projížďce po okruhu v Soči. Pro ní musel využít cestovního auta Infiniti, protože jakékoliv testy ve formuli 1 jsou i před závody v Soči zakázány.

komentáře

Komentáre

Seřadit: Sort ascending   
#1 od
quote
Avatar
The Yacht-Master II was released in 2007 and rolex replica was not only perhaps the largest Rolex watch produced, but also signaled an intent to delve into more complicated replica watches sale movements by Rolex. The Yacht-Master II contains a programmable countdown timer chronograph which is partially adjusted by turning the bezel. I asked Rolex what year the term "Oyster Professional" began to be rolex replica sale used in their marketing and sales materials, but they did not offer a specific response except to indicate the 1953 birth year of the pieces that began the collection. My instinct is that Rolex began to make a semantic distinction in the 1990s, or perhaps 1980s. Today Rolex Oyster Professional watches are more or rolex replica less defined as their sport watches. While both men and women wear most models, only the Yacht-Master has specific versions for replica watches uk ladies with smaller-sized cases.
26.12.2017 - 03:33
0 0
Tvůj komentář
Jméno:
E-Mail:
Domovská stránka:
IP: 18.207.255.49
Nastavení: • HTML je VYPNUTÉ • BBCode je ZAPNUTÝ • Smajlíci jsou ZAPNUTI

Předzávodní info

Další závody

F1 B 19P: 15.12.2019 20:00 VC Německa B (50 kol)
F1 A 19P: 22.12.2019 20:00 VC Itálie A (40 kol)
F1 B 19P: 29.12.2019 20:00 VC Itálie B (40 kol)

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak

Partneři

Serios.czCZECHSIM.czVirtual GP