ŘEDITELSKÁ

Nové vedení ligy

napsal Martin Slezar - 11.11.2015 - 20:32
Vážení členové České F1 ligy,


jak jistě víte, došlo na naší lize k velkým změnám. Tou nejzásadnější je nové vedení ligy, které by se mělo postarat nejen o další chod ligy, ale také o změny a inovace vedoucí ke zkvalitnění naší soutěže a všeho kolem ní.
Proto bych chtěl nové vedení představit a nastínit směr, kterým by se měla liga nadále ubírat. Po veřejném hlasování jsem byl účastníky ankety zvolen Hlavním vedoucím ligy. Vzhledem k tomu, že názor jednoho člověka nemusí být vždy tím správným řešením, rozhodl jsem se jmenovat vedoucí jednotlivých skupin, a to nejen proto aby řešily dotazy ve skupině a za skupinu, ale také proto, aby společně se mnou tvořili vedení ligy, na základě návrhů, dohod a kompromisů.

Hlavní vedoucí ligy : Martin Slezar
/>
Jmenuji se Martin Slezar, je mi 45 let a bydlím v Českých Budějovicích. Tam také pracuji jako správce střeleckého areálu a zbrojíř. Dříve než jsem objevil simulátory F1 věnoval jsem svůj čas rodině a myslivosti a práci se dřevem, což bylo mé velké hobby. Pak mě můj syn Marek přivedl k nápadu pořídit si simulátory F1 které jsme si sestavili a přihlásili se na ligu. Po velmi krátké účasti v IC lize jsme objevili ČF1L kde jsme ihned přestoupili a začali jsme se učit prvním krůčkům v simulátorovém jezdění. Tato zábava mě tak uchvátila, že jsem se začal lize věnovat naplno a díky bývalému vedení mi bylo umožněno nejen nahlédnout do chodu ligy, ale také jí pomoci. Tato má snaha vyústila až ve Vaši důvěru a proto se budu snažit Vás nezklamat a dát lize nejen svůj čas a nápady, ale také čerstvý vzduch a jméno s přívlastkem – nej.







Vedoucí skupiny A : Štěpán Chvosta

Ahoj, jmenuji se Štěpán Chvosta, pocházím nedaleko Příbrami a v současné době studuji na Vysoké škole ekonomické v Praze. K tomu stíhám navíc několik "brigád" (administrativní pracovník ve vzdělávacím institutu, externí spolupracovník čsob pojišťovny a statistik u příbramského volejbalového klubu). Mezi mé koníčky patří skoro všechny druhy sportů, v současné době se věnuji především volejbalu a stolnímu tenisu, nepohrdnu ani kolařinou.

K závodění na ČF1L jsem se dostal asi před rokem díky kamarádům Peťovi Vávrovi a Štěpánu Převrátilovi, a vzhledem k tomu, že skutečnou formuli 1 sleduji už od mých dětských let, chytlo mě závodění prakticky okamžitě. Dříve jsem v žádné jiné lize nejezdil, popravdě řečeno jsem ani nevěděl, že něco takového existuje. Chytla mě i závodní atmosféra, která tu panovala při mém příchodu a až na pár nesrovnalostí a nedorozumění tu panuje stále. Největší motivaci pro mě vždy představoval souboj s časem na jedno kolo možnost se zlepšit kolo a dotáhnout na jezdce na špičce co tu jezdí. Popravdě řečeno, je to těžší než jsem čekal, ale i proto mě to tu neustále baví a když vidím, že se pomaličku zlepšuji, dodává mi to dostatečnou dávku sebevědomí a motivace.

Jako člena vedení skupiny A mě po našem rozhovoru navrhnul Martin Slezar. Popravdě není to úplně pozice, na kterou jsem se ze začátku cítil, ale vzhledem k tomu, že spolupráce mezi námi funguje velmi dobře, ať už mluvíme o ježdění, maršálování či řešení problémů, myslím, že by to celé mohlo fungovat. Samozřejmě čeká nás asi hodně práce, ale mým hlavním cílem je udržet takovou závodní atmosféru, abychom se tu všichni bavili a měli z ježdění radost a dále také, aby byla liga perspektivní pro nově příchozí jezdce. Myslím, že momentálně tu máme neskutečně vyrovnanou špičku jezdců skupiny A, ale také hodně talentovaných jezdců skupiny B, kteří se krůček po krůčku zlepšují. Chtěl bych také zdůraznit, že se budu snažit být ke všem stejně spravedlivý hlavně co se týče posuzování incidentů a rozdělování trestů. Doufám, že jako člen vedení ligy nikoho nezklamu a věřím tomu, že při společné spolupráci i s vámi ostatními to celé zvládneme.

Štěpán



Vedoucí skupiny B : Petr Vávra


Zdravím všechny nadšence pro závodění zde na ČF1L! Většina z Vás mě určitě znáte, jmenuji se Petr Vávra, je mi 20 let a pocházím ze Středočeského kraje, bydlím poblíž města Příbrami. Pracuji jako technický pracovník elektro, práce převážně u PC. Mezi mé koníčky patří jízda na kole, tenis, motokáry, závodní simulátory... K závodění jsem se dostal před rokem přes kamaráda (P. Jirocha), který na této lize už jezdil. Závodění mě natolik chytlo, že jsem se snažil se sebe vydávat maximum a dokázal tak těsně nad svým bratrem vyhrát titul ve skupině B v mé první sezóně. Doufám, že Vás v novém vedení ligy nezklamu. Budu se snažit být všem dostatečně nápomocný a férový v rámci tolerance a pravidel. Jsem rád, že mi tuto pozici Martin Slezar nabídl a že mohu být vedoucí dovednostní skupiny B, kde je spoustu dobrých jezdců, se kterými jsem měl tu čest s nimi celou minulou sezónu závodit a na kterých je vidět postupné zlepšování






Od teď nás čeká nejen zábava ale hlavně spousta práce. V nejbližší době oslovíme některé z Vás s žádostí o pomoc okolo ligy, jako je příprava a úpravy módu, tratí, počasí, stránek, grafiky, příspěvků, záznamů ze závodů a akcí, musíme obsadit pozice administrátorů, maršálů na každý závod a v neposlední řadě se dohodnout na vzájemné spolupráci, toleranci a pravidlech tak, abychom si závodění užili a chodili se na Naši ligu bavit.
Některé nové věci se Vám budou určitě zamlouvat, jako jsou poháry pro obě skupiny již za tuto sezónu nebo lednový ligový sraz v Českých Budějovicích po ukončení sezóny a některé věci budou zase méně atraktivní jako je například tvrdé trestání prohřešků proti pravidlům nebo potrestané pokusy vnést na ligu rozbroje a roztržky. Naším cílem bude udržet na lize klid a pořádek, a to i za cenu toho, že se s konfliktními a nesmířlivými jedinci rozloučíme.
Věřím však, že společnou řeč najdeme a budeme hrdí, že můžeme být členy nejlepší ligy -

České F1 ligy


Závěrem bych chtěl poděkovat bývalému vedení a složit jim poklonu za to, kam ligu dovedli a jak si dneska vede a vypadá.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na Vaše nové náměty, podměty a rady....

Martin Slezar

komentáře

Komentáre

Seřadit: Sort ascending   
Avatar
Chalani držím Vám palce až máte všetko pod kontrolou, nadhľadom a veľa dobrý nápadov, vylepšení, nadšenia, entuziazmu, pevných nervov, zábavy, pozitívnych ohlasov, veľa nových pilotov...atď... wink
12.11.2015 - 20:32
3 0
#1 od
quote
Avatar
Já bych chtěl také poděkovat předešlému vedení jak Michalovi za úpravy tratí, modu, staraní se o server apod. tak i Petrovi Paláskovi za skvěle graficky provedené monoposty a skvělý vzhled helm smiling Prostě za všechnu práci co jste tu odvedli a kam jste ligu dokázali dotáhnout smiling Díky za všechno! smiling
No a novému vedení přeji hodně štěstí ať je to pro vás více zábava než starost a těším se na nové změny smiling
12.11.2015 - 04:55
0 0
Tvůj komentář
Jméno:
E-Mail:
Domovská stránka:
IP: 3.231.220.225
Nastavení: • HTML je VYPNUTÉ • BBCode je ZAPNUTÝ • Smajlíci jsou ZAPNUTI

Předzávodní info

Další závody

F1 B 20J: 31.5.2020 20:00 VC Monaka (58 kol)
F1 A 20J: 7.6.2020 20:00 VC Ázerbájdžánu (38 kol)
F1 B 20J: 14.6.2020 20:00 VC Ázerbájdžánu (38 kol)
F1 A 20J: 21.6.2020 20:00 VC Francie (40 kol)
F1 B 20J: 28.6.2020 20:00 VC Francie (40 kol)

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak




Akce partnerů

Sponzoři

Serios.cz