Rozhovor

Rozhovor - Marek Slezar Scuderia Toro Rosso

napsal Petr PalaGDPR - 02.06.2016 - 10:27

Marka Slezara jsme zastihli během jeho dovolené a pilot Toro Rosso nám vyšel vstříct a odpověděl na naše záludné otázky. Marek je již zkušený jezdec a během našeho působení ukázal nejen, že je talentovaný jezdec, ale také že je velmi talentovaný komentátor a svými přenosy ze závodů skupiny B velmi pozvedl úroveň ČF1L. Jeho výsledky na trati se neustále zlepšují a zvlášť na mokré trati je velmi nebezpečný i pro špičku ligy.
Rozhovor Marek Slezar - Scuderia Toro Rosso


Q: Marku letošní sezonu jsi začal velmi dobrým výkonem v Silverstone. Následující čtyři závody, ale nedopadly pro celou stáj STR dobře. Co se po Silverstone stalo?

MS: VC Velké Británie jsem věnoval hodně času a prostoru, aby se mi konečně podařilo odstartovat sezónu s nějakým lepším umístěním a to se mi i přes nepřízeň počasí podařilo, když P. Vávrovi v posledním kole téměř došlo palivo.


Q: Celá stáj STR v letošní sezoně rozhodně nenaplnila potenciál. Jak to s tebou vypadá pro příští sezonu? Zůstaneš u STR nebo by jsi raději změnil tým?

MS: Letošní sezóna není úplně podle týmových představ a to i vzhledem k občasné týmové absenci. U týmu jsem již druhou sezónou a jsem v týmu rád a spokojený. Proto zatím nic nenasvědčuje tomu, abych měl své působiště do následují sezóny měnit.


Q: Letošní VC Ruska prověřila celé pole, jak na tom jsou jezdci s jízdou na vodě. Ty jsi si dojel pro deset bodů a dosáhl výborného výsledku. Jak jsi se na mokru cítil?

MS: Závod v Ruské Sochi se mi i navzdory deštivému počasí hodně povedl a stejně jako na Silverstone jsem s podmínkami dokázal nad mé očekávání popasovat a dojet pro velkou porci bodů. Vypadáto, že na morku mi to jezdí lépe než na suchu.


Q: Jaké máš ambice pro poslední závody sezony? Myslíš ještě na zlepšení svého postavení v celkovém pořadí?

MS: Pro poslední závody mi na trénink nezbývá mnoho času, ale samozřejmě, že se budu rvát o každý bod do posledního dechu, jako tomu bylo zkraje sezóny.
Q: Jsi na lize proslulý svými přenosy skupiny B. Plánuješ dál vysílat závody? Chystáš nějaké změny ve vysílaní?

MS: Co se týče přímými přenosy ze skupiny B, tak není letošní ročník podle mých přestav. Po zakoupení nového PC a veškerého příslušenství jsem měl velké problémy s nastavením zvuků, ale doufám, že jsem již vše vyřešil a budu moci nabídnout všem divákům to nejlepší co ve mě je.

Q:Proslýchá se, že by jsi mohl dělat nové sestřihy ze závodů. Je to pravda?

MS: Jak už jsem psal, tak mi v poslední době nezbývá na ligu moc času, takže se na sestřihy bohužel nedostanu, jelikož spolknou obrovské množství času, který momentáně nemám. co bych chtěl ovšem zachovat, tak to jsou sestřihy z celé sezóny, které bych chtěl pozvednou na vyšší úroveň.Q: A poslední otázka je už tradiční… Jak by se mohla liga podle tebe zlepšit?

MS: Po přerozdělení jednotlivých vedoucích funkcí mezi více pilotů, se liga začala ubýrat novým směrem, který jak se zdá nabral na obrátkách a lize se začalo opět dařit. Jediné, co bych na lize přivítal, je nějaká podpůrná série s pár závody za celý rok jako DTM, FIA GT nebo např VW Polo CUP, která by mohla přilákat nové piloty a zpříjemnit vcelku jednoutnou linii naší ligy.Omlouváme se Markovi, že jsme ho vyrušili na dovolené a děkujeme moc za rozhovor. A hlavně se už těšíme až ho opět uvidíme na trati i na jeho živé vysílání.

komentáře

Komentáre

Seřadit: Sort ascending   
#2 od Radan Hodek
quote
Avatar
Také se připojím zejména s poděkováním za práci se záznamem skupiny B ze Španělska, a za opravdu velmi dobrý komentář, zážitek ze závodu to povznese o 100%. Díky moc.
03.06.2016 - 16:43
0 0
Avatar
už sa teším na ten celosezónny zostrih smiling
03.06.2016 - 08:28
0 0
Tvůj komentář
Jméno:
E-Mail:
Domovská stránka:
IP: 18.232.38.214
Nastavení: • HTML je VYPNUTÉ • BBCode je ZAPNUTÝ • Smajlíci jsou ZAPNUTI

Předzávodní info

Další závody

F1 B 20J: 31.5.2020 20:00 VC Monaka (58 kol)
F1 A 20J: 7.6.2020 20:00 VC Ázerbájdžánu (38 kol)
F1 B 20J: 14.6.2020 20:00 VC Ázerbájdžánu (38 kol)
F1 A 20J: 21.6.2020 20:00 VC Francie (40 kol)
F1 B 20J: 28.6.2020 20:00 VC Francie (40 kol)

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak
Akce partnerů

Sponzoři

Serios.cz