Návod na mod ČF1LTuto sezonu jedeme Mod – FSR 2019 – Cameron Rodger, Matthew Tuson, Kris Cobb, Marco Conti
Pro ČF1L mod upravili a připravili P. Rusiňák, M. Bruňanský a P. Palasek


Nyní vám představíme a upozorníme vás na nejdůležitější informace, které by jste měli vědět o našem modu dříve než usednete za volant.


Motor:

Opět je důležité se podívat na graf. V tomto modě opět platí, že je důležité si hlídat teplotu vody i oleje. Životnost motoru není nezničitelná a proto jeho dostatečné chlazení je klíčové.
Palivo a Boosty:

Palivo a boosty – veľkosť nádrže bude upresnená. Používame fuel mixtures, 4 zmesy – Safety Car, Lean, Rich a Party Mode. Safety Car je určený na zahrievacie a dojazdové kolá, Lean a Rich budú najpouživanejšími mixtures počas pretekov. Party Mode je určený na kvalifikáciu, oproti starému modu bude výkonnejší, no aj s oveľa väčšou spotrebou paliva a opotrebením motora, v pretekoch sa preto nebude využívať tak často ako doteraz. Dále je nutné si ho nastavit ve hře klávesi, aby jste mohli mixture měnit stejně tak i DRS, který se v rFactoru 2 skrývá pod názvem Rear Flap!Aerodynamika a AEROSETY:

V tomto modu používáme DRS. Používáme jednoutnou fyziku až s čtyřmi fuel mixturePneumatiky:

Pneu – 5 suchých zmesí od C5 (najmäkšia) po C1 (najtvrdšia), na každé preteky budu nominované 3 sady a budú označené jednotne – mäkká červenou, stredná žltou a tvrdá bielou farbou. Pravidlo použitia minimálne 2 zmesí počas pretekov ostáva.
Brzdy:

Pozor! Je velmi důležité si vyzkoušet chlazení brzd ještě před závodem. Opět naše brzdy jsou velmi citlivé na teplotu a při opakovaném překročení 1000°C se velmi rychle zničí a hlavně na konci závodu mohou doslova vybouchnout. Hodně jezdců se již přesvědčilo, že se podcenění chlazení brzd vymstí.
Předzávodní info

Další závody

SRAZ: 20.7.2019 12:00 Sraz ČF1L (0 kol)

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak

Partneři

Serios.czCZECHSIM.czGPF1.cz