Přihlášení do závodu


Nový systém přihlašování je především důležitou informací pro oststní jezdce. V případě omluvenky se může ihned začít chystat náhradník a je tak velmi pravděpodobné, že sedačka nezůstane prázdná. Systém je přehledný a hned se uvidí kdo se může a kdo nemůže zúčastnit daného závodu. A proto i náhradní jezdci by měli být o hodně dřív informováni o možnosti účastnit se závodu. Tento systém úplně nahradí forum a psaní omluvenek.

Přihlásit se do závodu je nutné nejpozději do soboty 20h před daným závodem (jede se v neděli)!!! Kdo tak neučíní, bude potrestán podle pravidel!!!

Jak se přihlásit do závodů???


Přihlášení do závodu je nyní otázkou pár vteřin!!!! A nemusíte vůbec nic psát!!

Stačí se jen naučit následující postup!!

Obr.1: Pro přihlašování máte dvě možnosti (označny červeně).
Obr.2: Po kliknutí se vám objeví tato nabídka a nahoře máte na výběr - napsaný závod co se bude nejdříve konat u nás v lize konat. Chcete-li se přihlásit na jiný závod, navolte si název šipkami (zeleně označeno).Zvolte závod na který se chcete přihlásit!!!
Obr.3: Zobrazí se vám detaily o závodu a hlavně příkaz "PŘIHLÁŠENÍ K ZÁVODU"
Obr.4: Už zbývá jen vybrat možnosti... Ano (zúčastním se), Ne, MARŠÁL a Náhradník.
Obr.5: Po potvzení volby se vaše jméno objeví mezi přihlášenými jezdci!!! (POKUD MÁTE STÁLOU SEDAČKU, JE VAŠE JMÉNO V SEZNAMU NÍŽE A U NĚJ SE OBJEVÍ VAŠE VOLBA). Svou volbu můžete znovu změnit!!!
A to je vše!!!! Otázka pár vteřin!!!! Pozor kdo se nepřihlásí do závodu bude to bráno jako neomluvená neúčast a bude následovat trest od maršála a také může být vaše sedačka IHNED PO UKONČENÍ PŘIHLÁŠEK obsazena náhradníkem !

Předzávodní info

Další závody

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak
Akce partnerů

Sponzoři

Pepa_MOTOLevne-okapy.cz