Předzávodní info

VC Brazílie - 13.11.2022 - 21,00 hodinPOZOR DŮLEŽITÉ !!!!


Dle pravidel je důrazně doporučeno používat při závodě TeamSpeak. Po nedávných zkušenostech jsme se shodli na výraznějším využití tohoto komunikačního kanálu. Hlavní novou funkcí bude napojení maršála na všechny jezdce a tím budou tito okamžitě upozorněni například při vyhlášení Safety Caru nebo restartu. Prostřednictvím TeamSpeaku budou také bezprostředně před závodem či kvaldy oznámeny důležité informace nebo změny.

Při aktivaci společného hlášení však TS otevírá další okno které by vám mohlo ovlivnit hru a proto je nutné si toho okno zablokovat dle níže uvedeného návodu :

www.ceskaf1liga.cz/index.php?site=forum_topic&topic=2576


Potřebná instalace


Sekce STAHUJ :

Dodržujte prosím postup instalace:

1. steam verze 1.1122 nebo OLD-UI
2. nainstalujte CF1L_AUTA_2022.21
3. nainstalujte CF1L_BRAZILIE


UPOZORNĚNÍ: platí Parc Ferme a zákaz použití TC pro jezdce skupin A a B !!!

- kvalifikace Q1 na 15 minut začíná a v 20,00 - libovolný počet kol
- do Q2 postupuje TOP 10 - na 5 minut - libovolný počet kol
- následuje WARM UP - 10 minut na rozjezdění s plnou nádrží - pro účastníky Q2 dále platí, že musí mít na startu pneu, na kterých jezdec zajel svůj nejlepší čas v Q1.
- závod je vypsán na předem stanovený počet kol uvedený na webu (DALŠÍ ZÁVODY) a začne zhasnutím všech světel, po zahřívacím kole

Tresty do závodu: ve startovní listině
Systém ztráty sedačky:
V případě, že jezdec není přihlášený 24 hodin před závodem, bude do závodu penalizován -1 pozici na startu. Jezdec který nepřispívá na chod ligy ztrácí i nárok na sedačku do závodu. Přispívající jezdec ztrácí nárok 8 hodin před startem Q. Je-li přihlášený náhradník a tento je připraven do závodu nastoupit, bude mu přidělena sedačka z volných, dle předem stanoveného klíče.
Jako první bude náhradníkovi přidělena sedačka za jezdce který nepřispěl na chod ligy. Je-li takových sedaček více nebo volné sedačky jsou jen u platících jezdců, nejdříve bude přidělena sedačka jezdce figurujícího na nižší příčce průběžného pořadí (v případě prvního závodu platí pořadí minulé sezony).


Instalační soubory : ve STAHUJ

Předzávodní info

Další závody

ČF1L: 11.12. 20:00 VC Turecka, 44 kol
ČF1L: 18.12. 16:00 Sprint Belgie - 17, 11 kol
ČF1L: 18.12. 20:00 VC Belgie, 33 kol

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak
Akce partnerů

Sponzoři

Pepa_MOTOSerios.czLevne-okapy.cz