Fórum zpráv   >>   Všeobecná diskuze a Webdesign   >>   Srazy

Sraz CF1L 25.7.2020

Seřadit:      1 2  » printview


Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení
Autor: Zpráva:
Jaroslav Strišovský Člen klanu
Hlavní manažer týmu F1
630 Příspěvky
registrován: 22.09.2015
0 0
06.08.2020 - 23:05 odpovědět 
čti více Martin Slezar napsáno:


Martin, kedy bude co nejdrive? amused

Ľuboš Nežník Člen klanu
Pilot F1
94 Příspěvky
registrován: 13.07.2017
0 0
28.07.2020 - 13:57 odpovědět 
Ahojte ,do poslednej chvíle som dúfam že sa my podarí vás navštíviť ale opak bol pravdou ,dúfam že ste si to užili u Martina

Martin Slezar Člen klanu
Administrátor
1063 Příspěvky
registrován: 24.11.2014
0 0
26.07.2020 - 21:47 odpovědět 
čti více Andrej Marečák napsáno:

Co nejdrive dame dohromady fotky i videa a dame je ke shlednuti. Jinak to bylo super, jako vzdy, a diky vsem co dorazili. Bylo videt ze jsme... Ceska F1 liga smiling

Andrej Marečák Člen klanu
Technický vedoucí
230 Příspěvky
registrován: 06.02.2015
0 0
26.07.2020 - 21:03 odpovědět 
Ahojte, verím že ste sa mali super a stálo to za to (tak ako každý jeden zraz). Je niekde k dispozícii záznam z priameho prenosu? Rád by som si to pozrel keď už som tam nemohol byť. Díky

Richard Ševeček Člen klanu
Pilot RC modelů
14 Příspěvky
registrován: 03.07.2018
0 0
24.07.2020 - 18:34 odpovědět 
Přijedu.
Jedu s Honzou Veselým.
Přispěju na občerstvení i jídlo.
Vyspím se kdekoliv, kde bude sucho.

David Hančl Člen klanu
Pilot F1
127 Příspěvky
registrován: 08.11.2016
1 0
20.07.2020 - 16:38 odpovědět 
Rád přijedu. Ještě upřesním kdy. Buď v patek večer nebo v sobotu kolem 13-14. Na jidlo určitě přispějí.

Jan Veselý Člen klanu
Pilot GP2
68 Příspěvky
registrován: 25.06.2018
2 0
07.07.2020 - 00:39 odpovědět 
Čautě, určitě rád dorazím. Vzhledem ke vzdálenosti někdy odpoledne (ještě později upřesním). Pojedu autem,
takže kdyby někdo měl zájem o odvoz z Moravy, tak není problém.
Určitě rád přispěju na občerstvení, pivečko nesmí chybět smiling .
Motokáry bych si dal v každém případě, golf v mém podání radši ne (kdo byl na srazu loni, tak ví proč amused )
A co se týče ubytování, nemám problém se vyspat klidně pod širákem, když na to příjde.
Moc se na Vás všecky těším.

Martin Bruňanský Člen klanu
Technický vedoucí
166 Příspěvky
registrován: 22.10.2015
2 0
06.07.2020 - 15:24 odpovědět 
Prídem ako vždy s Jarom okolo obeda a vyspím sa ako vždy hocikde.
Prispejem na jedlo..teším sa na gulášik a burgre.
Pivko si tento raz nedám, donesiem keď-tak niečo vlastné z domu.
Čo sa týka programu, tak motokáry sú vždy super a dúfam, že pôjdeme aj tento rok, golf bol celkom fajn relax aj keď mi to nešlo amused a minulý rok sme si dali večer s chalanmi aj nejaký ten fotbálek, tak to by sme si tiež mohli zopakovať. Teším sa na vás.

MB10
1. PR GDPR
1. PR GDPR Člen klanu
Technický vedoucí
295 Příspěvky
registrován: 03.04.2016
0 -6
19.06.2020 - 21:23 odpovědět 
čti více Jaroslav Strišovský napsáno:


Patrik má v nedeľu 26.7. preteky, takže miesto je voľné amused

Jaroslav Strišovský Člen klanu
Hlavní manažer týmu F1
630 Příspěvky
registrován: 22.09.2015
0 0
19.06.2020 - 20:33 odpovědět 
Velmi rad pridem, pojdem z BA, zatial som ponukol miesto adovi, matovi a patrikovi, ale ak sa uvolni, mozem zobrat aj niekoho dalsieho po ceste..
Na plzen samozrejme.prispejem, tak isto na luxosovy gulas a ostatne jedlo, uz teraz sa tesim
A vyspim sa jak vzdy, kde bude volne, berem pre istotu spacak
Som urcite za motokary, golf ma tak nechytil, ale kludne mozem ako divak

Seřadit:      1 2  » printview


Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení

Předzávodní info

STEAM - instalační soubory

Další závody

.: 7.6. 19:30 VC Monaka, 58 kol
.: 14.6. 19:30 Sprint Rakousko 18, 26 kol
.: 21.6. 19:30 VC Rakouska , 53 kol

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak




Sponzoři