NEWS ALL

SBS a přihlašování se do závodů

napsal PP_GDPR - 15.02.2015 - 17:14


Trochu jsme ještě upravili pravidla SBS a také možnosti využítí systému určenému k přihlašování. Snad jsme tímto skončili s předsezonní prací a všechno bude v sezoně klapat jak má. Rádi bychom zlepšili komfort pro vás, ale také pro nás jako adminy ligy a proto doufáme, že se vám budou následující změny líbit.

Nejprve bych vás rád upozornil, že pravidla SBS dostala nyní své místo v submenu Liga a tak je na ně přístup daleko lepší. Na této stránce je také podrobný návod jak na zjištění bodů SBS tak na systém přihlašování se k závodům.


Změny v systému:
Přihlašování do závodů


Nejprve bych všechny (již naposledy) upozornil, že přihlásit/omluvit se ze závodu je nutné nejpozději do soboty 20h před daným závodem (jede se vždy v neděli 24h po konci limitu), kdo tak neučiní bude potrestán podle SBS!!!

A nyní avizovaná změna v tomto systému: Dosud jste měli tři možnosti volby pro oznámení jestli se zúčastníte závodu a to Ano, Ne a Možná. Od dnešního dne máte k dispozici možnost čtvrtou a ta se jmenuje Náhradník. A proč jsme tuto možnost zavedli? Tato možnost by měla sloužit jezdcům jak A tak B skupiny k tomu, aby dali najevo svůj zájem o start v závodě druhé skupiny.

Pravidla hovoří, že jezdci, kteří nejsou v A skupině v Top10 tak se mohou účastnit závodu B skupiny pokud bude volno. A právě možnost Náhradník by měla těmto jezdcům sloužit k tomu, aby informovali o tom, že mají zájem nahradit omluveného jezdce z B skupiny! Nebo pokud Admini (maršál) dovolí, aby se případně účastnilo 20 vozů na trati!!

Pro jezdce B skupiny to platí úplně stejně!!! Pokud se z B závodu kvalifikují dva nejlepší a obsadí tak sedadla Toro Rosso tak se jezdec co dojel třetí, čtvrtý...atd může nabídnout možností Náhradník k tomu, že opět nahradí jezdce omluveného z A skupiny nebo pokud to maršál dovolí může doplnit pole na 20 jezdců!

Takže doufám, že tato možnost vás zaujala a že ji budete používat stejně jako celý systém přihlašovaní!!! Díky za spolupráci!!


SBS


Systém SBS je zcela přepracovaný a jeho plné znění nejdete zde.

Doporučujeme tyto pravidla nastudovat, protože jsou v něm zásadní změny!!!

Kromě vyjasnění některých věcí ohledně získávání a ztráty bodů jsme změnili a určili penalizaci za mínusové body na -1bod = -3 místa na startu. Dále jsme zavedli čtvrtý příkaz, který může pilot v průběhu závodu informovat maršála!!!

První a nejvyužívanější je příkaz "V" kdy pilot informuje o tom, že byl buď poškozen, dostal se do kolize ne vlastním zaviněním nebo se na trati okolo něj porušují pravidla.

Druhý příkaz "RR" slouží k postartovnímu poškození daného pilota.

Třetí příkaz "I" používají jezdci když si přejí mluvit s maršálem přes TS a zeptat se či si vyjasnit situaci přímo v závodě.

A nyní úplná novinka příkaz "T" by měl soužit k tomu, že pilot informuje maršála o svém incidentu! Vlastně tím připustíte svou chybu a maršála upozorníte na vaše porušení pravidel. Nabízí se otázka proč bych to dělal? Odpověď je jednoduchá: Fair play jednání a také jak je popsáno v novém SBS tím získáte výhodu z pohledu trest SBS, který se vám zkrátí na polovinu... což už může znamenat až -3 pozice na startu do dalšího závodu!!!!

SBS je vytvořen hlavně pro A skupinu! Pro B skupinu a zvláště nováčky bude aplikován v mírnější formě či individuálním přístupu.

Díky všem za dodržování pravidel ligy a že budete využívat systémů, které jsme pro vás připravili!!! Klidně napište co si o tom myslíte a co by jste změnili!

Tvůj komentář
Jméno:
E-Mail:
Domovská stránka:
IP: 3.226.72.194
Nastavení: • HTML je VYPNUTÉ • BBCode je ZAPNUTÝ • Smajlíci jsou ZAPNUTI

Předzávodní info

Další závody

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak
Akce partnerů

Sponzoři

Pepa_MOTOLevne-okapy.cz