rychlé vzkazy

Seřadit:      «  1 2 3 4 5 6 ...  »
Seřadit:      «  1 2 3 4 5 6 ...  »
#21960 Martin Slezar @ 16.02 - 17:55 IP: logged

Tomáši napiš do Nápady a návrhy - v čem je to bodování nesmyslné. Diskuze okolo toho proběhly a neshledali jsme tam chyb. Ta půlhodina posunu byla odsouhlasena většinou těch co teď jedou kvůli návrhu těch co jdou pak na noční a nebo brzy ráno vstávají.
#21959 Tomáš Staněk @ 16.02 - 11:28 IP: logged

A to nesmyslné bodování se taky tedy neměnilo, i když bylo avizováno?
#21958 Tomáš Staněk @ 16.02 - 11:27 IP: logged

Takže jen proto, že někdo zapomněl potvrdit hlas v komentu, ale reálně ta možnost nevyhrála, tak se posouval čas? Pro mě to díky tomu znamená nejspíš neúčast v dalším pokračování šampionátu.
#21957 Martin Slezar @ 16.02 - 10:40 IP: logged

Z důvodu přestupu Jardy Nováka do Alpine došlo k update tratí AUSTRALIE a JAPONSKO na STEAMU - verze: C
#21956 Martin Slezar @ 15.02 - 21:47 IP: logged

V anketě vyhrálo 19,30 . Počítaly se jen ty potvrzené hlasy v komentu.
#21955 Tomáš Staněk @ 15.02 - 21:24 IP: logged

Proč jsou starty posunuté na 19:30, když v anketě vyhrálo 20:00?
#21954 Jaroslav Lištvan @ 14.02 - 18:39 IP: logged

ahoj, v neděli nepojedu a Zdeněk taky ne - je v zahraničí
#21953 Martin Slezar @ 10.02 - 22:27 IP: logged

Na serveru 3 je instalovaná trať Japonsko. Vyzkoušejte se na tento server přihlásit jestli vám nebude hra padat. Prosím o zpštné info. Děkuji
#21952 Pavel Batík @ 10.02 - 07:27 IP: logged

Pánové, chtěl bych udělat pár rozhovorů s jezdci před prvním závodem VC sezóny 2026/1. Kdo máte zájem a čas budu dnes od 18.30 hod na TS.
#21951 Roman Slatina @ 01.02 - 08:43 IP: logged

Test race sa pojde alebo nie? Lebo stale nieje k dispozicii trat a ani mod. Dakujem
#21950 Jakub Chmelík @ 18.01 - 11:38 IP: logged

Aktualizovány licence přihlášených jezdců pro sezonu 2026/1 k náhledu v záložce Liga ► Licence 2026/1
#21949 Jakub Chmelík @ 31.12 - 06:46 IP: logged

Předpověď počasí pro sezónu 2026/1 v záložce ,, Počasí " a ve fóru Sezona 2026/1 - úvodní informace, přihlášky
#21948 Martin Slezar @ 26.12 - 20:47 IP: logged

Sváteční závod:
AUTA i TRAŤ na jdete ve Stahuj v Sezona 2025/2 > Vánoce. Závod je určen pro všechny, nejen pro stálé jezdce ČF1L, pozvěte i kamarády a známé ať vyrazí na trať s námi.
#21947 Tomáš Staněk @ 23.12 - 13:13 IP: logged

Rozšíření bodujících na více než 10 je určitě správný krok. Jen ne prostě třeba zas až do 20. místa (12 nebo 15 ideál), nebo alespoň zvýšit ty rozdíly od 3. místa dále, kde jsou vždy jen 2 body rozdílu.
#21946 Petr Kolář @ 23.12 - 10:32 IP: logged

Tome, díky za návrh na zlepšení. Dřív jsme měli bodování podle F1 a rozšiřovali jsme počet bodujících právě kvůli lepší motivaci k dojíždění závodů i na nižší pozicích. Do nové sezóny plánujeme nějaká vylepšení, tak uvítáme nápady od pilotů.
#21945 Tomáš Staněk @ 21.12 - 21:49 IP: logged

Udělat větší rozdíly, nebo omezit počet bodujících např. na 12. Body za 18. místo nebo DNF je fakt nesmysl. Není to motivační, jakmile se jeden závod nepojede. Dojížděči jsou na tom lépe, než někdo s lepšími výsledky...
#21944 Tomáš Staněk @ 21.12 - 21:47 IP: logged

Jestli bych něco doporučil na příští sezóny, tak je to rozhodně bodovací systém. Vyjma podia je rozdíl 2 body a ty se rozdávají i za DNF nebo 18. místo. Jakmile se 1x nezúčastním, nebo mám DNF, tak nemám šanci dohnat ani notorického dojížděče na 15. místě
#21943 Protesty CF1L @ 16.11 - 22:37 IP: logged

Po příchodu nových jezdců, před ukončením sezony 2024, byly sepsány pravidla Sprintu a vloženy do Předzávodního infa. Od té doby se jede dle pravidel v Předzávodním infu (doprovodný šampionát).
#21942 Lukáš Vítek @ 10.11 - 01:24 IP: logged

Je to blbost a mohu připomenout jen rok 2024 sprint v Číně ale to už je dávno asi si někdo řekl že to udělá zajímavější ???? nebudu to už řešit za mě když je mokro nemusím stavět a jen průjezd boxy je nesmysl tak či tak 2024 sprint 2 v Číně
#21941 Protesty CF1L @ 07.11 - 19:14 IP: logged

Pokud se chceš ohánět pravidly, tak by jsi si je měl přečíst. Tak je napsáno že je tvojí povinností seznámit se s Předzávodním infem, kde je povinnost navštívit boxy jasně nařízena.
#21940 Lukáš Vítek @ 03.11 - 09:20 IP: logged

A neměl bych být trestán za to že to v pravidlech není že ve sprintu za deště musím povinně do boxu…. co není v pravidlech za to se netrestá ????
#21939 Lukáš Vítek @ 02.11 - 22:14 IP: logged

Tak to jsem pochopil tak že Pokud je závod vyhlášen jako mokrý (tj. trať je mokrá nebo se očekává déšť a používají se wet/intermediates pneumatiky), tato povinnost neplatí.ale dobře no .
#21938 Protesty CF1L @ 02.11 - 22:10 IP: logged

Dle pravidel....a je povinná zastávka v boxech s výměnou směsi pneumatik pokud závod není vyhlášen za mokrý. Tedy BOX povinný jen se za mokra nemusí měnit směs.
#21937 Lukáš Vítek @ 02.11 - 22:00 IP: logged

Závod 2 - Delší závod ve kterém určuje startovní pořadí výsledek kvalifikace a je povinná zastávka v boxech s výměnou směsi pneumatik pokud závod není vyhlášen za mokrý. Tak pak nechápu ????
#21936 Josef Král @ 02.11 - 21:12 IP: logged

nemužu se přihlasit na server
#21935 Tomáš Tesař @ 02.11 - 14:52 IP: logged

Nejlepší je trénovat, tak jako to dělám já rovnou na mokré trati.
#21934 Petr Kolář @ 29.10 - 21:20 IP: logged

Na třetím serveru by mělo být sucho
#21933 Jaroslav Novák @ 29.10 - 20:59 IP: logged

ahoj chtěl jsem si zajezdit na suché trati ale na obou serverech leje jak z konve
#21932 Martin Slezar @ 23.10 - 17:56 IP: logged

CF1L_BRAZILIE ve STAHUJ
#21931 Lukáš Vítek @ 19.10 - 19:12 IP: logged

odstoupil jsem nedalo se jet akorát bych udělal hromadu bordelu volant mi podřazuje a řadí nepochopitelně o 2 stupně .
 «  1 2 3 4 5 6 ...  »

Předzávodní info

STEAM - instalační soubory

Další závody

.: 21.6. 19:30 VC Rakouska , 53 kol

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak




Sponzoři