rychlé vzkazy

Seřadit:      «  ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ...  »
Seřadit:      «  ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ...  »
#21419 Tomáš Tesař @ 03.05 - 16:05 IP: logged

Díky za info smiling
#21418 Martin Slezar @ 03.05 - 09:32 IP: logged

Z tohoto duvodu je u zavodu uveden cas startu v 19,00 hodin.
#21417 Petr Kolář @ 02.05 - 22:56 IP: logged

Přesně tak, stačí se podívat na oficiální stránky F1 https://www.formula1.com/en/racing/2022/Miami.html
#21416 Tomáš Tesař @ 02.05 - 18:05 IP: logged

Tak co mi psali z F1sportu, tak se to opravdu v neděli jede v 21:30 Miami našeho času tuto neděli.
#21415 Tomáš Tesař @ 02.05 - 17:55 IP: logged

Tak já nevím na F1sports píšou, že nedělní závod v Miami je start v 21:30, přitom se říkalo v 7 ráno, tak já nevím...
#21414 Tomáš Tesař @ 02.05 - 15:15 IP: logged

Milane já o tom nevěděl a stálo mě to 10. místo, jak mně to tam trochu vyneslo..letos se mí celkově lepí smůla v sezóně
#21413 Petr Kolář @ 01.05 - 22:00 IP: logged

Omlouvám se Jirkovi Kubinovi za kolizi v T1 druhého kola
#21412 Petr Kolář @ 01.05 - 22:00 IP: logged

Milane, hlavně že jsi před sprintem upozorňoval Pepu Krále, aby se mu to nestalo v závodě :-)
#21411 Zdeněk Švancara @ 01.05 - 21:58 IP: logged

Promiň Milane, Jarda mě hlásil, že jsi za mnou, ale já tě vedle neviděl. Moje chyba.
#21410 Milan Králík @ 01.05 - 21:15 IP: logged

houby nerovnost na trati, Marku, ale ta betonová cedule DRS mě připravila už o druhý závod...
#21409 Jan Nováček @ 30.04 - 08:46 IP: logged

Ahoj z důvodu urazu palce nejsem schopen odjet závod v San Marinu,nabizím svého Méďu pro tento závod smiling.
Příští závod už doufám budu OK
#21408 Pavel Mareček @ 25.04 - 20:09 IP: logged

Penalizace SERIOS CUP na fóru
#21407 Pavel Batík @ 11.04 - 18:04 IP: logged

Ahoj Oldo. V pohodě. Příští závod si Tě budu chtít hlídat už jen ve zpětných zrcatkach wink
#21406 Olda Hromek @ 10.04 - 22:23 IP: logged

Omlouvam se Pavlovi Batíkovi za T1 v 2 závodě. Sorry Pavle
#21405 Tomáš Magula @ 10.04 - 22:08 IP: logged

v pohode
#21404 Pavel Batík @ 10.04 - 22:06 IP: logged

Tomáš Magula: omlouvám se Ti za to nedobržení a následný tvrdý kontakt. Promiň
#21403 Jaroslav Novák @ 10.04 - 21:29 IP: logged

Jardo V pohodě já zmatkoval a pomalu zastavil.Bylo ode mě taky špatný.
#21402 Josef Andrš @ 04.04 - 00:14 IP: logged

Ještě jedna velká omluva Oldovi Hromkovi za T2 ve 20. kole
#21401 Josef Andrš @ 03.04 - 23:11 IP: logged

Moc se omlouvám L. Nežníkovi za to přistrčení před vjezdem do boxů, na to snižení rychlosti jsem nestačil zareagovat
#21400 Lukasz Maciejewski @ 03.04 - 22:24 IP: logged

I quit the league, I don't waste my time on you.
#21399 Jaroslav Lištvan @ 03.04 - 22:07 IP: logged

Omlouvám se Jardovi N. že jsem mu rozbil křídlo v 39 kole. neodhadl jsem
#21398 Pavel Mareček @ 03.04 - 19:01 IP: logged

Pokud by měl někdo zase zájem, tak se může ještě k naším skvělým komentátorům podívat na VC Španělska z mého pohledu. Přenos cca od 19:30 zde: https://www.twitch.tv/pavka amused
#21397 Martin Slezar @ 29.03 - 18:08 IP: logged

Čtěte PŘEDZÁVODNÍ INFO nová změna v používání a nastavení TeamSpeaku !!!!!!!!
#21396 Pavel Mareček @ 27.03 - 20:55 IP: logged

To ti dala hra bohužel.... rFactor to občas dělá..
#21395 Tomáš Magula @ 27.03 - 20:50 IP: logged

áno, ale vyšiel som iba mimo trať, nič som neporušil, a za to trest?
#21394 Martin Slezar @ 27.03 - 18:41 IP: logged

Tomáši pravděpodobně neodpykaný trest od hry...
#21393 Tomáš Magula @ 27.03 - 17:52 IP: logged

DQ v druhom závode??? a za čo? unhappy
#21392 Martin Slezar @ 26.03 - 17:26 IP: logged

Start Q Sprintu bude v 16,00 hodin, s ohledem na začátek přenosu Real F1 v 17,75 (studio). Večerní start s ohledem na velké riziko zdržení reálu by se mohl protáhnout i do půlnoci. Volba odpoledního závodu byla určena anketou 8:1
#21391 Roman Slatina @ 24.03 - 12:59 IP: logged

Prosim vas...dalo by sa teda aspon jazdit Sprint cup o 16.30? To sa stiha aj real F1 a aj ja by som stihal aspon druhy zavod
#21390 Jakub Chmelík @ 22.03 - 17:54 IP: logged

Nevím jestly se dostanu na TS ale sledovat a fandit budu určitě
 «  ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ...  »

Předzávodní info

STEAM - instalační soubory

Další závody

.: 14.6. 19:30 Sprint Rakousko 18, 26 kol
.: 21.6. 19:30 VC Rakouska , 53 kol

Shoutbox


Anketa

anketa není aktivní

ukázat ankety

Teamspeak




Sponzoři